fbpx
Майстер-меблі лого

Про Нас

Майстер Меблі – меблі для вашого дому

Наша компанія – це команда спеціалістів, для яких першочерговим завданням є те, щоб ви залишились задоволеними після придбання меблів на нашому сайті.

Майстер Меблі на ринку уже з 2007 року, тому за цей час ми встигли дослідити вподобання наших клієнтів, якість фабрик, з якими співпрацюємо – та обрати для вас лише найкращі товари.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати шафу-купе, кухню або диван. Над кожним блоком ми працювали надзвичайно старанно, для того, щоб зробити ваш вибір комфортним, швидким та доступним.

Маємо власне виробництво, а також співпрацюємо з багатьма провідними фабриками України по виготовленню меблів, такими, як: SV lux, Vip Master, Sokme, Garant, Mebel-star, Київський стандарт, Mebel service, Орбіта, Новий Стиль, Fabene та багато інших.

З кожним роком ми вдосконалюємось, слідкуємо за новими тенденціями, покращуємо наші знання, впроваджуємо нові послуги та функції –  стараємось, щоб ви залишились задоволеними.

Ми пропонуємо роздрібні та оптові продажі. Маємо магазини у 5-ти містах: Львів, Городок, Бібрка, Дрогобич та Новояворівськ, та не зупиняємось на цьому, у планах – відкривати ще більше і більше нових магазинів.

Чому варто обирати компанію Майстер Меблі?

1. Якісно, швидко, надійно

2. Власне виробництво

3. Доставка по всій Україні

4. Кваліфікована менеджерська підтримка

5. Реальні конкурентні ціни

6. Широкий асортимент товарів

7. Можливість завітати у будь-який з наших магазинів та переглянути виставкові зразки, для того, щоб переконатись у їхній якості

8. Гарантійне обслуговування

9. Послуги кредиту та розстрочки

10. Додаткові послуги (заміри, монтаж, демонтаж, доставка)

А також радимо вам ознайомитись з нашою Політикою Конфіденційності.