fbpx
Майстер-меблі лого

Як правильно доглядати за диванами?

Уявімо, що Ви обрали «саме той» диван, про який мріяли і який так майстерно створює затишок у кімнаті.

Але ж як і будь-які інші меблі диван потребує догляду і саме тоді як ніколи згодяться наші поради:

1. Найбільш простий спосіб чистки від пилу потрібно проводити як мінімум раз в три місяці. Тут можна скористатися як звичайним пилососом з гарною щіткою, так і миючим засобом з уже готовим мильним розчином. Спеціальна насадка допоможе позбутися від котячої шерсті, яка чіпко тримається за тканинну оббивку.

2. Чистку пилососом не рекомендують проводити для меблів, оббитих ворсистою тканиною (оксамитом, велюром), оскільки це може зіпсувати ворс.

3. Якщо на м’яких меблів з’явилися плями від чаю або кави, то вони добре видаляються розчином миючого засобу з додаванням оцту.

4. Ні в якому разі не можна видаляти плями з допомогою ацетону, він розмиє фарбу.

5. Після вологого чищення ніколи не сушіть меблі феном, найкраще дати їй висохнути самостійно. До речі, не рекомендується ставити м’які меблі дуже близько до обігрівальних приладів.

6. Якщо до вашого улюбленого дивану прилипла жувальна гумка, не турбуйтеся. Прикладіть до неї шматок льоду в поліетиленовому мішечку і через деякий час гумку легко можна буде зішкребти тупим предметом.

І пам’ятайте – є речі, за які виробник не може нести відповідальність, тому догляд за улюбленим диваном лише у Ваших руках!