fbpx
Майстер-меблі лого

Доставка та монтаж

Безкоштовна доставка (Львів, Бібрка, Городок)

Безкоштовна доставка по м. Львів, Бібрка, Городок, (до під’їзду, занесення можливе лише у випадку нашого монтажу та платне у випадку, якщо виріб не поміщається у ліфт 100 грн/поверх)(незалежно від суми оформлення замовлення)

Львівська область

УВАГА!!!

При отриманні обов’язково перевіряйте наявність всього товару в замовленні, а також його зовнішній вигляд. Всі замовлення перевіряються нашими співробітниками, і співробітниками Міст Експрес, та всі посилки страхуються, і перевізник несе повну відповідальність за доставку посилки до Вас неушкодженою.

У разі пошкодження товару, або неповної комплектації замовлення – необхідно скласти акт (претензію) в присутності співробітника компанії перевізника. Обов’язково повідомте нам про те, що трапилося за будь-яким номером із розділу контакти

Служба доставки - За тарифом перевізника

Здійснюємо відправки такими посилковими фірмами, як Нова Пошта, Укр Пошта, Міст Експрес та інші, вартість відправки прораховується менеджером при оформленні замовлення відповідно до габаритних розмірів та кілометражу.

Самовивіз (м. Львів, пр. Червоної Калини 94А )

За умови наявності товару на складі. Година та день самовивізу обов’язково узгоджується у телефонному режимі

Монтаж/Занесення меблів можливе лише у містах, де є наші магазини: Львів, Бібрка, Городок

Монтаж

• Монтаж шафи-купе – 10% від вартості

• Монтаж кухні – 800 грн за 1 метр погонний (один метр низу + один метр верху)

• Монтаж дивану – 350 грн Занесення на поверх можливе лише у випадку нашого монтажу та платне, якщо виріб не поміщається у ліфт – 100 грн за поверх, починаючи з першого